Krízový pandemický plán

Krízový pandemický plán

Krízový pandemický plán je dokument, ktorý je manuálom pre správanie Vašich zamestnancov počas priebehu jednotlivých fáz pandemickej krízy. Umožní predísť šíreniu vírusu vo Vašej spoločnosti a tým zabráni vzniku prípadným škodám.


Pandemicky plán je nadstavbou aktuálnej legislatívy (vrátane posledných Uznesení a Opatreni UVZ SR, resp Krízoveho stabu a Pandemickej komisie). Pandemický plán nie je právnou rešeršou aktuálnych požiadaviek. Je našim návrhom riešenia krízových situácií vo firme.


Pandemický plán je otvorený materiál, ktorý si klient môže upraviť podľa vlastných požiadaviek a interných možností, resp. musí upraviť, pokiaľ nejaké rozhodnutie štátnych orgánov zásadne zmení podmienky (doporučený krok sa zmení na povinný).


Vypracovávame ho pre spoločnosti „na kľúč“ – s presnou špecifikáciou konkrétnych skupín zamestnancov a pracovných podmienok (práca v back office, open office, exteriér, zákaznícky priestor, bežná prevádzka, mimopracovné aktivity, stravovanie a pod.)

Napíšte nám

Ak máte záujem o bližšie informácie o našich riešeniach alebo ste náš zákazník a potrebujete pomôcť, zadajte kontakt na Vás v nižšie uvedenom formulári a my Vás budeme kontaktovať späť.

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. Pre bližšie informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov kliknite TU