Pracovná zdravotná
služba

PRACOVNÁ ZDRAVOTNÁ SLUŽBA

Ponúkame prostredníctvom našich odborníkov a zmluvných partnerov komplexnú paletu služieb v oblasti zdravotného dohľadu formou Pracovnej zdravotnej služby (PZS), v kategórii rizika 1 a 2.

Máme  3.000+ spokojných klientov, viac ako 20 expertov PZS a 75 zmluvných ambulancií po celom území SK.

Zdravotné prehliadky

Vo všetkých regiónoch Slovenska sme schopní v spolupráci s našim zmluvným partnerom Mediconet, s.r.o., pre Vás zabezpečiť vstupné, výstupné a preventívne prehliadky (vo vzťahu k práci), čím eliminujeme riziko poškodenia zdravotného stavu vašich zamestnancov, resp. ekonomického dopadu na spoločnosť.

Školenia a vzdelávanie

V kurzoch Prvej pomoci a pre vodičov dokážeme pre vašich zamestnancov v spolupráci s našim zmluvným partnerom pripraviť pomocou profesionálov v danej oblasti zaujímavé a pútavé školenie, obsahom ktorého sú činnosti, ktoré môžu pomôcť záchrane života na pracovisku, pri autonehode i v rodine.

Deň zdravia

Pre zamestnancov vašej spoločnosti môžeme zorganizovať Deň zdravia (na pracovisku), s programom podľa vašich požiadaviek, napr.kontrola znamienok odborným lekárom (dermatológom), meranie tlaku, cholesterolu, cukru a tuku ( s následným poradenstvom), ...

Články

Tvoríme pre vás články, ktoré sa venujú zdraviu a prevencii pred úrazmi a chorobami.

Prvá pomoc – prvý kontakt s postihnutým

Po zistení nehody a overení si, že nehrozí nebezpečenstvo pre záchrancu, treba zistiť, čo sa postihnutému stalo. Vyšetrenie postihnutého pozostáva z dvoch nasledovných častí...

Nezáväzný dopyt pre Vitamínový balíček

Záleží nám na vašom zdraví. Preto sme pripravili balíčky na podporu imunity.

Krízový pandemický plán

Krízový pandemický plán je dokument, ktorý je manuálom pre správanie Vašich zamestnancov počas priebehu jednotlivých fáz pandemickej krízy. Umožní predísť šíreniu vírusu vo Vašej spoločnosti a tým zabráni vzniku prípadným škodám.

Napíšte nám

Ak máte záujem o bližšie informácie o našich riešeniach alebo ste náš zákazník a potrebujete pomôcť, zadajte kontakt na Vás v nižšie uvedenom formulári a my Vás budeme kontaktovať späť.

Na ochrane Vašich osobných údajov nám záleží. Pre bližšie informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov kliknite TU