PZS pre malé firmy

 

Ponúkame vám komplexnú ponuku služieb v oblasti Pracovnej zdravotnej služby (PZS), v kategórii rizika 1 a 2. Máme viac ako 1.000 spokojných klientov v kategórii malých firiem, pôsobíme na celom území SK.

Pomôžeme vám zbaviť sa  všetkých problémov a komplikáciíí v oblasti Zdravotného dohľadu, resp. Pracovnej zdravotnej služby.

 

Každý podnikateľ sa chce primárne venovať svojho biznisu a nie byrokracii a vypĺňaniu tlačív a formulárov pre rôzne štátne orgány a úrady. Preto vás ponúkame možnosť zbaviť sa všetkých problémov a komplikácií v oblasti Pracovnej zdravotnej služby prostredníctvom expertného partnera a špecialistu na PZS.

V rámci prvej návštevy u vás zistíme a preveríme kľúčové parametre rizika práce pracovných pozícií a eliminujeme riziká vzniku choroby z povolania. Vy sa nemusíte o nič starať, my dáme do poriadku všetky vaše povinnosti voči zamestnancom, dozoru a kontrolným orgánom 

  • schválenie priestorov do prevádzky,
  • potreba prevádzkových poriadkov
  • školenia prvej pomoci
  • preventívne prehliadky
  • posúdenie pracoviska

Vaše podnikanie bude následne v oblasti Zdravotného dohľadu bezproblémové a bez rizika pokuty.

Vyplňte prosím doleuvedenú tabuľku pre charakteristiku vašej spoločnosti a vášho podnikania, obratom vám zašleme cenovú ponuku a návrh zmluvy na spoluprácu v oblasti PZS. Do pár dní môžete mať problém PZS vo vašej firme kompletne vyriešený.

formulár pre cenovú ponuku