PZS pre nové firmy

 

Ponúkame vám ako novej firme komplexnú ponuku služieb v oblasti Pracovnej zdravotnej služby (PZS), v kategórii rizika 1 a 2. Máme stovky spokojných klientov z nových firiem, pôsobíme na celom území SK.

Pomôžeme vám zbaviť sa  všetkých problémov a komplikáciíí v oblasti Zdravotného dohľadu, resp. Pracovnej zdravotnej služby.

 

 

Ako nová firma máte pred sebou veľa plánov na rozbehnutie svojho biznisu, my vás v úvodnej fáze zbavíme všetkých problémov a komplikácií v oblasti Pracovnej zdravotnej služby.

V rámci prvej návštevy u vás zistíme a preveríme kľúčové parametre rizika práce súčasných a plánovaných pracovných pozícií a eliminujeme riziká vzniku choroby z povolania. Vy sa nemusíte skutočne o nič starať, my dáme do poriadku všetky vaše povinnosti voči zamestnancom, dozoru a kontrolným orgánom (schválenie priestorov do prevádzky, potreba prevádzkových poriadkov, ..).

Vaše podnikanie bude v oblasti zdravotného dohľadu bezproblémové a bez rizika pokuty.

Vyplňte prosím doleuvedenú tabuľku pre charakteristiku vašej spoločnosti a vášho podnikania, obratom vám zašleme cenovú ponuku a návrh zmluvy. Do pár dní môžete mať problém PZS vo vašej firme vybavený.

formulár PRE CENOvú ponuku